lek. dent. Marcin Spłuszka

Marcin SpłuszkaMarcin Spłuszka

Absolwent Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Staż podyplomowy odbył w Miejskim Centrum Stomatologii w Krakowie, a następnie swoją pracę doskonalił w Centralnym Ambulatorium Stomatologicznym Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej na stanowisku młodszego asystenta. Specjalizuje się w nowoczesnej protetyce oraz stomatologii estetycznej. Współzałożyciel gabinetu Dental Pasja.

Prywatnie miłośnik kolarstwa szosowego.

Marcin Spłuszka - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Anna Stachura-Spłuszka

Anna Stachura-SpłuszkaAnna Stachura-Spłuszka

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizację z zakresu stomatologii dziecięcej odbyła w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty w tej dziedzinie potwierdzony Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Były pracownik Poradni Stomatologii Dziecięcej Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej. Współzałożycielka gabinetu Dental Pasja.

Jest osobą cierpliwą, obdarzoną dużą empatią i wrażliwością.

Prywatnie mama Marysi i Stasia, lubi czytać i gotować.

Anna Stachura-Spłuszka - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Dominika Adamczyk

Dominika Adamczyk

Absolwentka Collegium Medicium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jej największą pasją jest stomatologia mikroskopowa. Zajmuje się głównie stomatologią zachowawczą i endodoncją. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach. Jej pracę cechuje dokładność i solidność. Bardzo ceni sobie rozmowę z pacjentem co umożliwia jej nawiązanie dobrych relacji zarówno z pacjentami dorosłymi jak i dziećmi.

W wolnych chwilach zajmuje się rękodziełem i projektowaniem biżuterii.

Dominika Adamczyk - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Wioletta Dyduch-Dudek

Wioletta Dyduch-Dudek

Absolwentka dwóch kierunków studiów na Wydziałach: Lekarskim i Farmaceutycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła również studia podyplomowe z zakresu Nowoczesnych Biomateriałów dla Medycyny na Akademii Górniczo-Hutniczej. Specjalizacje lekarska odbyła w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie, uzyskując tytuł specjalisty w dziedzinie: Stomatologia Zachowawcza z Endodoncją, potwierdzony Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Były wykładowca Collegium Medium Uniwersytetu Jagiellońskiego. Obecnie zawodowo poświęca się swojej największej pasji – endodoncji mikroskopowej.

Prywatnie miłośniczka dalekich podróży, włoskiej kuchni i buldogów francuskich.

lek. dent. Piotr Grad

Piotr Grad

Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista chirurgii stomatologicznej. Za najwyższy cel stawia jakość i dokładność wykonywanych usług. W kontaktach z pacjentem kieruje się życzliwością, szczerością i wzajemnym zaufaniem. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego.

Poza gabinetem pracuje dydaktycznie w CMUJ na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Piotr Grad - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Iga Gruca

Iga Gruca

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie. Ukończyła staż podyplomowy z dziedziny stomatologii zachowawczej i dziecięcej. Swoje kwalifikacje i umiejętności stale podnosi poprzez uczestnictwo w szkoleniach teoretycznych i praktycznych. Do pacjentów zawsze podchodzi z uśmiechem i zrozumieniem, aby pokazać, że wizyt u dentysty wcale nie trzeba się bać.

Po pracy eksperymentuje kulinarnie i cukierniczo. Czas wolny spędza na górskich wędrówkach.

Iga Gruca - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Julia Oleszkiewicz-Król

Julia Oleszkiewicz-Król

Absolwentka wydziału lekarskiego kierunku lekarsko-dentystycznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Nieustannie kontynuuje rozwój zawodowy, chętnie uczestniczy w wielu kursach i zjazdach stomatologicznych z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. W pracy stawia na profesjonalizm, wdrażając aktualne standardy leczenia.

Prywatnie jej pasją są podróże. Jest miłośniczką zwierząt, a jej ulubiony sport to narciarstwo alpejskie.

Julia Oleszkiewicz-Król - ZnanyLekarz.pl

lek. dent.Maciej Rączkiewicz

Maciej Rączkiewicz

Absolwent Wydziału Lekarskiego Oddziału Stomatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Specjalista chirurgii stomatologicznej. Staż specjalizacyjny odbywał w Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. W Dental Pasji zajmuje się zabiegami z dziedziny chirurgii stomatologicznej, implantologii i stomatologii odtwórczej. Jest uczestnikiem licznych konferencji, kursów i sympozjów. Należy do Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego, Sekcji Chirurgii Stomatologicznej PTS oraz ITI –organizacji skupionej na implantologii stomatologicznej.

lek. dent. Bartosz Starba

Bartosz Starba

Absolwent kierunku Lekarsko-Dentystycznego w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Podchodzi do swojej pracy profesjonalnie, ze szczególną troską o dobro i komfort pacjenta. Stale powiększa swoje kompetencje, zwłaszcza z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej.

Bartosz Starba - ZnanyLekarz.pl

lek. dent. Beata Szymanowska

Beata Szymanowska

Absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizację z Ortodoncji zwieńczoną Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym ukończyła na Uniwersyteckiej Klinice Stomatologicznej w Krakowie. Stale rozwija swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w licznych kursach i konferencjach. Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci i dorosłych. W swojej pracy najbardziej ceni zadowolenie pacjenta z efektów leczenia.

Prywatnie jest osobą otwartą i energiczną. Wolny czas stara się spędzać aktywnie grając w tenisa lub jeżdżąc na rowerze.

Maria Ćwiklik-Kozioł

Maria Ćwiklik-Kozioł

Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

Koordynatorka asystentek w gabinecie Dental Pasja.

Emilia Dłużewska

Emilia Dłużewska

Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Absolwentka Policealnej Szkoły Medycznej w Krakowie. Z Dental Pasją związana jest od 2016 roku. Praca w gabinecie daje jej duże możliwości w dążeniu do rozwoju zawodowego, bo właśnie tutaj nauczyła się profesjonalnej asysty. Czynnie asystuje podczas zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej oraz endodoncji. Ponadto wykonuje zabiegi higieniczno-profilaktyczne niezbędne do utrzymania prawidłowego stanu zdrowia jamy ustnej pacjentów.

Wolny czas lubi spędzać ze swoim czworonożnym przyjacielem. Pasjonatka podniebnych akrobacji samolotów wojskowych.

Barbara Orda

Barbara Orda

Asystentka stomatologiczna

Łucja Rapacz

Łucja Rapacz

Asystentka stomatologiczna

Paulina Halibożek

Paulina Stachnik

Dyplomowana asystentka i higienistka stomatologiczna

Obecnie studentka dietetyki. Z gabinetem związana od początku swojej pracy zawodowej. Czynnie uczestniczy we wszystkich zabiegach stomatologicznych, przede wszystkim chirurgii. Zajmuję się wykonywaniem profesjonalnych zabiegów higieny jamy ustnej. Jest osobą, która zawsze służy pomocą.

Prywatnie interesuję się zdrowym odżywianiem oraz sportem, miłośniczka biegów długodystansowych.