Usługi

Dental Pasja oferuje Państwu pełen zakres usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

 

Wysoce wykwalifikowany personel obejmie Państwa opieką w oparciu o interdyscyplinarną diagnostykę.

 

Zapraszamy Państwa na zabiegi stomatologii zachowawczej, protetyki, periodontologii oraz chirurgii z implantologią. Jako  gabinet przyjazny dzieciom dbamy także o zęby naszych najmłodszych pacjentów,  którym dedykujemy autorski program leczniczy oparty na nowatorskich osiągnięciach stomatologii dziecięcej.

 

W naszym gabinecie skorzystają Państwo również z nowoczesnych zabiegów  medycyny estetycznej. Tutaj w bezpiecznej i miłej atmosferze znajdziemy dla Państwa najwłaściwszą drogę do pięknego uśmiechu oraz dobrego samopoczucia.

 

 • W myśl zasady „Lepiej zapobiegać niż leczyć” Dental Pasja oferuje Państwu pełen zakres usług profilaktycznych, dzięki którym wzmocnią Państwo swoje zęby a także sprawią iż będą one bardziej odporne na działanie kwasów bakteryjnych. Proponujemy Państwu zabiegi higienizacji (skaling i piaskowanie zębów), lakierowania i lakowania zębów. Stosujemy preparaty fluoru, fosfopeptydu kazeiny
  z fosforanem wapnia oraz chlorheksydyny.

   

  W naszych gabinetach leczymy ubytki próchnicowego i niepróchnicowego pochodzenia, wykorzystujemy w tym celu nowoczesne materiały oparte na japońskiej technologii, które gwarantują wysoką jakość wypełnienia i doskonały efekt estetyczny.

   

  Zęby ze znacznie zniszczonym zrębem koronowym rekonstruujemy stosując włókna szklane oraz uzupełnienia typu inlay lub onlay.

   

  Proponujemy Państwu również wybielanie nakładkowe i wybielanie zębów z martwą miazgą.

   

  Oddzielną gałąź stomatologii zachowawczej stanowi endodoncja. W Dental Pasji stosujemy specjalnie opracowane protokoły postepowania zgodne z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Dzięki temu przeprowadzane przez nas leczenie jest wysoce skuteczne i pozwala na zachowanie zęba w jamie ustnej pacjenta.

 • W Dental Pasji możecie Państwo skorzystać z autorskiego programu opieki nad dziećmi. Zgodnie z jego założeniami przed pierwszą wizytą adaptacyjną zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie kwestionariusza z pytaniami dotyczącymi  zdrowia Państwa i Państwa dziecka. Na podstawie uzyskanych odpowiedzi lekarz określi indywidualne ryzyko wystąpienia choroby próchnicowej u Państwa pociechy. Wynik zdeterminuje dalsze postępowanie profilaktyczno-terapeutyczne.

   

  Nasze indywidualne podejście do małego pacjenta zakłada czynny udział dziecka i opiekunów we wszystkich etapach leczenia stomatologicznego: wybarwianie płytki nazębnej, instruktaż higieny jamy ustnej, zalecenia dietetyczne, właściwe leczenie stomatologiczne.

   

  W swoim postępowaniu kierujemy się zasadą MID (Minimalny Invasive Dentistry), czyli stomatologii minimalnie inwazyjnej. Zakłada ona szerokie stosowanie metod nieoperacyjnych w leczeniu próchnicy w fazie przedubytkowej oraz maksymalna oszczędność tkanek zęba w leczeniu próchnicy w fazie ubytkowej. 
   

  Specjalista pedodonta
  Specjalista pedodonta
  Kolorowe wypełnienia
  Kolorowe wypełnienia
  Indywidualne podejście
  Indywidualne podejście
  Nagrody dla dzieci
  Nagrody dla dzieci
 • Stomatologia estetycznaPodążając za najnowocześniejszymi trendami, oraz dzięki współpracy z laboratorium protetyki, gabinet Dental Pasja oferuje Państwu usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Jest to prężnie rozwijająca się dziedzina stomatologii, której celem jest uzyskanie naturalnie pięknego efektu leczenia.

   

  Proponujemy Państwu wybielanie metodą nakładkową pozwalającą na kontrolę efektów zabiegu i indywidualne dostosowanie postępowania do potrzeb pacjenta. Jednocześnie jest to metoda o niskim stopniu agresywności przez co zminimalizowane jest ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej.

   

  W naszej ofercie znajdą Państwo wykonywane po za jama ustną wypełnienia pośrednie: inlay, olay, overlay. Licówki porcelanowe, które umożliwiają korektę kształtu i koloru zębów przy minimalnie inwazyjnej preparacji. Wkłady koronowo- korzeniowe wzmacniane włóknami szklanymi standardowe lub przygotowane indywidualnie przez technika w laboratorium stomatologicznym.

   

  Znaczne zniszczone korony zębów odtwarzamy z zastosowaniem estetycznych koron porcelanowych na metalu lub pełnoceramicznych na podbudowie cyrkonowej.

   

  Stosowane przez nas procedury zabiegowe mają na celu przywrócenie prawidłowej funkcji oraz pięknego wyglądu Państwa zębów. Dlatego stomatologia estetyczna jest połączeniem wielu aspektów leczniczych, których wspólnym mianownikiem jest zdrowie pacjenta.

 • Opieka nad przyszłymi mamami nazywana jest pierwotnie pierwotnym modelem zapobiegania próchnicy. W ramach realizowanego przez nas programu „Dental Pasja for Maternity” zwracamy uwagę przyszłych mam na możliwość dbania o zęby ich dzieci już od pierwszych tygodni ciąży.

   

  Uświadamiamy ciężarne jak stworzyć optymalne warunki dla rozwoju zębów, ograniczyć rozwój próchnicy oraz kształtować dobre nawyki higieniczne i żywieniowe u dziecka.

   

  Skupiamy się na edukacji prozdrowotnej przyszłych rodziców aby od momentu narodzin prawidłowo dbali o zdrowie jamy ustnej swoich dzieci.

 • W Dental Pasji mogą Państwo skorzystać z chirurgicznego leczenia stomatologicznego.

   

  Ekstrakcji zębów jedno i wielokorzeniowych, ekstrakcji zębów zatrzymanych, resekcji wierzchołka korzenia, chirurgicznego  wydłużenia korony zęba oraz leczenia implantologicznego wraz z zabiegami przygotowującymi do niego.

   

  Usługi chirurgiczne w Dental Pasji świadczone są przez specjalistę chirurgii stomatologicznej co gwarantuje ich wysoką jakość i bezpieczeństwo.
   

  Chirurgia stomatologiczna
  Chirurgia stomatologiczna
  Zatrzymana ósemka
  Zatrzymana ósemka
  Wszczepiony implant
  Wszczepiony implant
  Szwajcarskie implanty Straumann
  Szwajcarskie implanty Straumann
 • Dbając o zachowanie homeostazy w tkankach i narządach twarzoczaszki, istotnej dla prawidłowej funkcji narządu żucia, w Dental Pasji kładziemy szczególny nacisk na odtwarzanie braków zębowych. 

   

  W naszym gabinecie przedstawimy Państwu wielokierunkowe możliwości rozwiązania problemu braków zębowych, z których to Państwo wybiorą najwłaściwszą dla siebie opcje leczenia. Uzyskanie ciągłości łuków zębowych realizujemy poprzez stosowanie protez ruchomych (protez akrylowych częściowych i całkowitych, protez szkieletowych - opartych na zasuwach i teleskopach oraz szynoprotez). Doskonały efekt estetyczny w połączeniu z trwałością gwarantują wykorzystywane przez nas zęby do protez firmy Ivoclar.

   

  Proponujemy Państwu również szeroki wachlarz uzupełnień stałych (wkłady koronowo korzeniowe, korony porcelanowe na podbudowie metalowej lub pełnoceramiczne, korony z tlenku cyrkonu-Cerkon).

   

  Pacjentom, którzy zdecydują się na leczenie implantologiczne gwarantujemy wykonanie korony na implancie. Defekty kosmetyczne w obrębie tkanek zęba likwidujemy stosując licówki porcelanowe. Dzięki nowoczesnym technologiom wykonane przez nas uzupełnienia protetyczne są estetyczne, komfortowe w użytkowaniu oraz korzystnie wpływają na odtworzenie prawidłowej funkcji narządu żucia.

   

  Dental Pasja współpracuje laboratorium techniki dentystycznej co umożliwia nam naprawę Państwa protez.

   

  Oddzielną gałęzią naszej działalności jest leczenie zaburzeń w obrębie stawu skroniowo - żuchwowego. Realizujemy je poprzez wykonywanie szyn relaksacyjnych a także stosowanie botoxu.
   

  Proteza szkieletowa dolna
  Proteza szkieletowa dolna
  Onlay kompozytowy
  Onlay kompozytowy
  Korona tymczasowa CAD/CAM
  Korona tymczasowa CAD/CAM
  Licowki porcelanowe zęby 1+1
  Licowki porcelanowe zęby 1+1
 • Medycyna estetycznaW trosce o Państwa zdrowy i piękny wygląd zapraszamy do skorzystania z zabiegów „anty-aging”. Są to nieoperacyjne metody służące profilaktyce starzenia się skóry. Dzięki stosowanym przez nas preparatom w bezpieczny i całkowicie odwracalny sposób mogą Państwo wygładzić, ujędrnić i uelastycznić swoja skórę.

   

  Oferujemy Państwu peelingi chemiczne, zabiegi z zastosowaniem toksyny botulinowej typu A (Azzalure), kwasu hialuronowego oraz mezoterapię igłową z wykorzystaniem dermorollerów .

   

  Zabiegi medycyny estetycznej redukują skutki upływającego czasu i przywracają skórze jej naturalne piękno.