Stomatologia estetyczna

Stomatologia estetycznaPodążając za najnowocześniejszymi trendami, oraz dzięki współpracy z laboratorium protetyki, gabinet Dental Pasja oferuje Państwu usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Jest to prężnie rozwijająca się dziedzina stomatologii, której celem jest uzyskanie naturalnie pięknego efektu leczenia.

 

Proponujemy Państwu wybielanie metodą nakładkową pozwalającą na kontrolę efektów zabiegu i indywidualne dostosowanie postępowania do potrzeb pacjenta. Jednocześnie jest to metoda o niskim stopniu agresywności przez co zminimalizowane jest ryzyko nadwrażliwości pozabiegowej.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo wykonywane po za jama ustną wypełnienia pośrednie: inlay, olay, overlay. Licówki porcelanowe, które umożliwiają korektę kształtu i koloru zębów przy minimalnie inwazyjnej preparacji. Wkłady koronowo- korzeniowe wzmacniane włóknami szklanymi standardowe lub przygotowane indywidualnie przez technika w laboratorium stomatologicznym.

 

Znaczne zniszczone korony zębów odtwarzamy z zastosowaniem estetycznych koron porcelanowych na metalu lub pełnoceramicznych na podbudowie cyrkonowej.

 

Stosowane przez nas procedury zabiegowe mają na celu przywrócenie prawidłowej funkcji oraz pięknego wyglądu Państwa zębów. Dlatego stomatologia estetyczna jest połączeniem wielu aspektów leczniczych, których wspólnym mianownikiem jest zdrowie pacjenta.