Stomatologia dziecięca

W Dental Pasji możecie Państwo skorzystać z autorskiego programu opieki nad dziećmi. Zgodnie z jego założeniami przed pierwszą wizytą adaptacyjną zostaną Państwo poproszeni o wypełnienie kwestionariusza z pytaniami dotyczącymi  zdrowia Państwa i Państwa dziecka. Na podstawie uzyskanych odpowiedzi lekarz określi indywidualne ryzyko wystąpienia choroby próchnicowej u Państwa pociechy. Wynik zdeterminuje dalsze postępowanie profilaktyczno-terapeutyczne.

 

Nasze indywidualne podejście do małego pacjenta zakłada czynny udział dziecka i opiekunów we wszystkich etapach leczenia stomatologicznego: wybarwianie płytki nazębnej, instruktaż higieny jamy ustnej, zalecenia dietetyczne, właściwe leczenie stomatologiczne.

 

W swoim postępowaniu kierujemy się zasadą MID (Minimalny Invasive Dentistry), czyli stomatologii minimalnie inwazyjnej. Zakłada ona szerokie stosowanie metod nieoperacyjnych w leczeniu próchnicy w fazie przedubytkowej oraz maksymalna oszczędność tkanek zęba w leczeniu próchnicy w fazie ubytkowej. Jest to możliwe dzięki  stosowanym przez nas wysokiej jakości materiałom wykorzystującym najnowocześniejszą technologię na światowym poziomie.
 

Specjalista pedodonta
Specjalista pedodonta
Kolorowe wypełnienia
Kolorowe wypełnienia
Indywidualne podejście
Indywidualne podejście
Nagrody dla dzieci
Nagrody dla dzieci