Protetyka

Dbając o zachowanie homeostazy w tkankach i narządach twarzoczaszki, istotnej dla prawidłowej funkcji narządu żucia, w Dental Pasji kładziemy szczególny nacisk na odtwarzanie braków zębowych. 

 

W naszym gabinecie przedstawimy Państwu wielokierunkowe możliwości rozwiązania problemu braków zębowych, z których to Państwo wybiorą najwłaściwszą dla siebie opcje leczenia. Uzyskanie ciągłości łuków zębowych realizujemy poprzez stosowanie protez ruchomych (protez akrylowych częściowych i całkowitych, protez szkieletowych - opartych na zasuwach i teleskopach oraz szynoprotez). Doskonały efekt estetyczny w połączeniu z trwałością gwarantują wykorzystywane przez nas zęby do protez firmy Ivoclar.

 

Proponujemy Państwu również szeroki wachlarz uzupełnień stałych (wkłady koronowo korzeniowe, korony porcelanowe na podbudowie metalowej lub pełnoceramiczne, korony z tlenku cyrkonu-Cerkon).

 

Pacjentom, którzy zdecydują się na leczenie implantologiczne gwarantujemy wykonanie korony na implancie. Defekty kosmetyczne w obrębie tkanek zęba likwidujemy stosując licówki porcelanowe. Dzięki nowoczesnym technologiom wykonane przez nas uzupełnienia protetyczne są estetyczne, komfortowe w użytkowaniu oraz korzystnie wpływają na odtworzenie prawidłowej funkcji narządu żucia.

 

Dental Pasja współpracuje laboratorium techniki dentystycznej co umożliwia nam naprawę Państwa protez.

 

Oddzielną gałęzią naszej działalności jest leczenie zaburzeń w obrębie stawu skroniowo - żuchwowego. Realizujemy je poprzez wykonywanie szyn relaksacyjnych a także stosowanie botoxu.
 

Proteza szkieletowa dolna
Proteza szkieletowa dolna
Onlay kompozytowy
Onlay kompozytowy
Korona tymczasowa CAD/CAM
Korona tymczasowa CAD/CAM
Licowki porcelanowe zęby 1+1
Licowki porcelanowe zęby 1+1