O nas

Filozofia Dental Pasji - Państwa dentysty w Krakowie

Marcin Spłuszka


Absolwent Wydziału Lekarskiego Oddziału stomatologicznego Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Były pracownik Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologicznej. Specjalizuje się w protetyce a kwalifikacje w tej dziedzinie podnosi na licznych kursach doskonalących. Jest perfekcjonistą, stawiającym sobie satysfakcje i zadowolenie pacjenta za najważniejszy cel.

Prywatnie tata Marysi i Stasia, zapalony kolarz


Marcin Spłuszka
Marcin Spłuszka - ZnanyLekarz.pl

Anna Stachura –Spłuszka


Absolwentka Wydziału Lekarskiego Oddziału stomatologicznego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od 2007r pracownik Uniwersyteckiej Kliniki Stomatologcznej. Jej zainteresowania zawodowe koncentrują się wokół pracy z dziećmi. W latach 2009-2013 odbyła specjalizacje ze stomatologii dziecięcej zakończona Państwowym Egzaminem Specjalizacyjnym. Członek PTS i PTSD. Pasjonatka medycyny estetycznej i uczestniczka kursów w tej dziedzinie. Jest osoba niezwykle cierpliwą i empatyczną. Otwartą i łatwo nawiązującą kontakty z małymi pacjentami i ich rodzicami.

Prywatnie mama Marysi i Stasia, fanka eksperymentów kulinarnych, zwłaszcza zdrowej żywności.


Anna Stachura –Spłuszka
Anna Stachura-Spłuszka - ZnanyLekarz.pl

Piotr Grad


Absolwent Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Za najwyższy cel stawia jakość i dokładność wykonywanych usług. W kontaktach z pacjentem kieruje się życzliwością, szczerością i wzajemnym zaufaniem. Jego zainteresowania skupiają się wokół stomatologii zachowawczej oraz chirurgii stomatologicznej. Członek Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego. Poza gabinetem pracuje dydaktycznie w CMUJ na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Prywatnie interesuje się grami towarzyskimi i fantastyką. Swój wolny czas spędza z żoną Kasią i psem Brownie’m.


Piotr Grad
Piotr Grad - ZnanyLekarz.pl

Paulina Polak


Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Staż podyplomowy odbyłam w Akademickim Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej w Bytomiu. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.


Paulina Polak
Paulina Polak - ZnanyLekarz.pl